Tagastusõigus

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate 100% raha tagasi. Transpordikulud ei kompenseeritakse.

Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.

Toote tagastamiseks palun saadke e-kiri meie klienditeenindusele tugi@kare.ee  kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, tellimuse number ning arveldusarve kuhu raha tagasi kanda ja soovitavalt kauba tagastamise põhjus.

Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates kauba tagastamisest.

NB! Kauba tagastamise puhul transpordikulud maksab Ostja.

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.

Tarbija on kohustatud tagastuse kauplejani toimetama 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest. Juhul, kui tagastus ei ole nimetatud tähtaja jooksul kauplejani jõudnud, võib tagasimaksega viivitada päevani, kui tagastus on kauplejani jõudnud. Tagastuse kättesaamise päev on siis ühtlasi tagasimakse viimane tähtaeg

NB! 14 päevane taganemisõigus kehtib ainult eratarbijatele. Juriidilistele isikutele (nt ettevõtetele) 14-päevast taganemisõigust ei kohaldata.

Toote tagastamiseks palun täitke vormi.