KARE Gift Service

KINGITUSTE KATALOOG

Kas oled oma lähedastele, sõpradele või kallimale erilised jõulukingitused juba leidnud? Kui veel mitte, siis tasub kindlasti edasi lugeda!

Kinkekataloog on kaubaartiklide online osakonnad, kus hinnad on peidetud ja kingituse saaja näeb ainult fotot ja kirjelduse, nii et ta saab valida tema maitsele kingituse, kuid teadmata selle hinda.  Tellimuse vormistamine ja maksmine võtab aega ainult 5 minutit. See on mugav, lihtne ning säästab Teie aega! Kingitust ostes ei pea enam muretsema, kas saajale meeldib teie kingitus või mitte.

Kinkige sõbrale või kallimale rõõmu koos KARE-ga! Aitame Teid rõõmuga!

JUHEND

  1. Registreeru end KARE Tallinn kasutajaks SIIN
  2. Üleval vali menüüs TEE KINGITUS
  3. Valige välja soovitud kingituste hinnakategooria. Samuti saate vaadata sektsioonide sisu. Kauba hind on rangelt selles raamistikus, tasumisele kuulub tegelik maksumus. Sisestage saaja e-posti aadress ning märkige, et olete lepingu tingimustega nõus. Vajutage nupule SAADA LINK. Saaja e-postile saadetakse kataloogi link.

Soovitame Teile igaksjuhuks saajat isiklikult kingitusest etteteatada, et ta saaks kindlasti kasutada oma võimalust saada kinki.

  1. Maksate tellimuse eest alles siis, kui saaja on oma valiku teinud. Kui saaja valib oma kingituse, lisatakse toode automaatselt teie isikliku konto ostukorvisse. Samal ajal saadame Teile selle kohta vastava kinnituse e-mailile. Järgige oma isiklikul kontol märguande linki, valige kättetoimetamise viis ja makske kingituse eest.
  2. TÄHELEPANU! Kui valite kulleriga või pakiautomaati kohaletoimetamise meetodi, täpsustage jaotises lisateavet, kingituse kättetoimetamise aega, samuti saaja nimi, täielik aadress, e-posti aadress ja telefoninumber! Pidage meeles, et pühade saabumisajad võivad olla palju pikemad!
  3. Pärast maksmist pakivad meie töötajad kingitust kaunilt ja saate seda kätte saada või saadame kingituse saaja aadressile.

MÄRKUSED

  1. Üks link annab Teie saajale õiguse valida ainult ühe kingituse. Kui soovite teha mitut kingitust, saatke vajalik arv linke.
  2. Link kehtib üks kuu, seejärel tühistatakse valikuvõimalus.
  3. Võite maksmisest loobuda, kui teatate meile oma keeldumisest kolme päeva jooksul peale kinnituse saamist. Palun kirjutage meile tugi@kare.ee e-posti aadressile.
  4. TÄHELEPANU! Kingitused, mis on tähistatud LAOS, tarnitakse 3-5 tööpäeva jooksul, kingitused, mille staatus EI OLE LAOS on saadaval 4-6 nädala jooksul. Sel juhul palume hoolitseda ajavarust ette!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust telefoni teel +372 53 014 331.

Täname, et usaldate meile!

Teie KARE

ALUSTAN!